Tarihçemiz

Depositphotos_5896747_original.png
Poyraz Otomotiv
Poyraz Zeytinyağı
Tam Otomatik Tesis
Yüksek Kalite
Global Bir Firma
Poyraz Otomotiv olarak Tofaş Otomotiv ana bayisi olarak hizmet vermeye başladık.
Poyraz Zeytinyağı Tarım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu ve bünyesinde İzmir Menderes’te 10.000 m2 alan üzerinde kurulu tesislerinde zeytinyağı üretimi yapmaya başladı.
Tam otomatik dolum tesisi hayata geçirildi.
Zeytinyağı kalite ödülü Poyraz Zeytin Yağları’nın oldu.
Günümüzde global bir firma olan Poyraz Zeytinyağı markası yerli piyasa haricinde, dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmaktadır.

1973
2006
2007
2009
2021
Depositphotos_5896747_original.png

Hakkımızda

Poyraz Zeytinyağı, profesyonel yönetici kadrosu, alanında uzman personel yapısı ile müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek adına çalışmalarına devam etmekte ve müşteri ağını her geçen gün arttırmaktadır.

Poyraz Zeytinyağları olarak 30’un üzerinde ülkeye kendi markamızla ve ambalajlı olarak zeytinyağı ihracatı gerçekleştirmekteyiz.


Amacımız öncelikle ülkemizdeki her sofrayı güvenilir ve sağlıklı zeytinyağlarımız ile buluşturarak dünya ülkeleri arasında az olarak nitelendirilen Zeytinyağı tüketimimizi üst seviyelere çıkartmak ve ülkemizin bu en önemli ürünlerinden biri olan zeytinyağını Dünya’ya “Türk Zeytinyağı” olarak tanıtmaktır.


Firmamız ürünlerinin kalitesinden asla ödün vermeden en iyi zeytinyağını sizlerle buluşturmak için en iyi koşullarda el değmeden üretim yapmaktadır.


Üretim ve ambalajlama konusunda en sağlıklı ve aynı zaman en şık ambalaj seçeneklerini kullanmaktayız  Poyraz Zeytinyağlarının kendine has eşsiz tad, koku ve aroması, Ege Bölgesinin en iyi zeytinlerinden elde edilen yağlarını kullanmasından gelmektedir.


Poyraz’ın bu kalitesi, Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyinin vermiş olduğunu Kalite Belgesiyle de taçlandırılmıştır.

Değerli Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Poyraz ailesi olarak ilk günden itibaren iş ve yaşam anlayışımızı hiç bozmadan aynı çizgi üzerinde koruyor olmanın vermiş olduğu kararlılık ve güven ile her geçen gün Şirketimizin çıtasını yükseltmeye devam ediyoruz.

Zeytinyağın berrak ve temiz oluşu gibi sağlıklı ve güvenli yaşamımızı bu felsefe ile sürdürürken çok iyi biliyoruz ki, ilerlediğimiz bu yollar bazen çakıl taşlı, bazen engebeli, bazen de düz ama bir şey var ki hiç değiştirmeyeceğimiz o da insana verdiğimiz değer ve çocuklarımıza sağlıklı yarınlar sunabilmektir.

Bu vesileyle Dünya’da 7 kıtaya İhraç ettiğimiz Zeytinyağımızın, yurtdışında da aldığımız sayısız altın madalyalar ve ödüller ile ilerlediğimiz bu yollarda başarımıza başarı katmaya ve sağlıklı ürünlerimizi dünyaya tanıtmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,
Poyraz Zeytinyağları Genel Müdürü
Mustafa Soykan Yanya

Ödül ve Sertifikalar

ISO 22000
Halal PQ
FDA Sign
USADA Organic
ISO 9001
UZZK Türkiye Birincilik Ödülü